• Kredyt Mój Dom
  #Hipoteczny

  Kredyt Mój Dom

  Zamierzasz kupić mieszkanie, dom? A może planujesz budowę domu?

  Skorzystaj z Kredytu mieszkaniowego Mój Dom w Banku Spółdzielczym w Łosicach.

  Dodatkowo możesz obniżyć o 50% wysokość prowizji korzystając z ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych w Zakładzie Ubezpieczeń współpracującym z Bankiem w ramach oferty dostępnej w naszym Banku*.

  Dlaczego warto?

  atrakcyjne warunki kredytowania,
  kredyt do 80% wartości nieruchomości
  okres kredytowania – nawet do 25 lat
  szeroki zakres kredytowania (m.in. zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, budowa domu i wiele innych)
  do 24 miesięcy karencji w spłacie kapitału
  dogodne formy spłaty
  uproszczony sposób rozliczenia kredytu

  Dodatkowo możesz obniżyć o 50% wysokość prowizji korzystając z ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych w Zakładzie Ubezpieczeń współpracującym z Bankiem w ramach oferty dostępnej w naszym Banku*.

  * oferta promocyjna dostępna dla Klientów, którzy spełniają warunki określone w Zasadach zastosowania obniżonej prowizji od kredytu mieszkaniowego Mój Dom w Banku Spółdzielczym w Łosicach (Promocja).

  Udzielenie kredytu uzależnione jest od zdolności kredytowej Klienta określanej zgodnie z procedurami Banku.


  Reprezentatywny przykład całkowitej kwoty kredytu mieszkaniowego MÓJ DOM, całkowitego kosztu kredytu, całkowitej kwoty do zapłaty przez konsumenta oraz rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania:

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 5,46 % dla następujących założeń: całkowita kwota kredytu: 250.000,00 PLN, okres kredytowania: 300 miesięcy; wkład własny: 20 % wartości nieruchomości; oprocentowanie kredytu:  5,12 % w skali roku – wyliczone jako suma aktualnej stopy bazowej kredytu (stopa zmienna WIBOR 6M: 2,64 %) i marży Banku w wysokości 2,48 p.p., obliczona po ustanowieniu zabezpieczenia w postaci hipoteki na kredytowanej nieruchomości (do czasu uprawomocnienia wpisu hipoteki Bank podwyższana marżę kredytu o 1,00 p.p.) 299 równych rat miesięcznych w wysokości 1.479,54 PLN oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 1.480,75 PLN, łączna liczba rat: 300.  Całkowity koszt kredytu 198.982,21 PLN, w tym: suma odsetek w całym okresie kredytowania: 193.863,21 PLN, prowizja nie kredytowana za udzielenie kredytu dla Klientów nie posiadających w Banku czynnego rachunku płatniczego lub bieżącego od min. 6 m-cy: 2,00 % kwoty udzielonego kredytu wynosząca: 5.000,00 PLN oraz 100,00 PLN za gotowość finansową Banku, podatek od czynności cywilno-prawnych (PCC): 19,00 PLN. W całkowitym koszcie kredytu Bank nie uwzględnia następujących kosztów: kosztu ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości spoza oferty Banku, gdyż nie jest dostawcą tej usługi dodatkowej dla konsumenta. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 448.982,21 PLN. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i w okresie obowiązywania umowy kredytu może ulec zmianie w związku ze zmianą stopy referencyjnej WIBOR 6M, która może spowodować, że koszty obsługi kredytu mogą wzrosnąć lub zmaleć. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

  Wyliczenia reprezentatywne dla kredytu mieszkaniowego MÓJ DOM na 14.02.2022  r.

  Bank Spółdzielczy w Łosicach Centrala

  08-200 Łosice
  ul. Bialska 6
  tel. 83 359 05 17, 83 359 05 18
  fax. 83 359 05 16

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zarząd Banku
  Romuald Piotruk
  Urszula Wasiluk
  Monika Kupna

  Główny Księgowy
  Maciej Adamiuk

  Restrukturyzacja i Windykacja Kredytów
  Cezary Sukiennik