Skip to main content
 • Internet Banking

  Internet Banking

  Rozwój globalnej sieci Internet tworzy miejsce do powstawania nowych usług. Jedną z nich jest Internet Banking poprzez, który możesz kontrolować swój rachunek o dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na Ziemi. Bez problemu dokonasz podstawowych transakcji związanych z rachunkiem lub sprawdzisz stan swoich oszczędności.

  internetbanking

  Dlaczego warto?

  Sprawdzenie stanu rachunku
  Uzyskanie informacji o lokatach
  Wykonywanie przelewów
  Tworzenie listy przelewów zdefiniowanych
  Zakładanie lokat
  Składanie zleceń okresowych
  Śledzenie historii operacji
  Wydruk potwierdzenia wykonania operacji

  Przydatne informacje

  Zalecenia bezpieczeństwa

  Ze względów bezpieczeństwa umożliwiono klientowi zablokowanie dostępu do serwisu Internet Banking poprzez:

  1. wysłanie wiadomości SMS na numer SMS Bankingu w banku +48604439996 o treści:

  - BI#identyfikator, gdzie BI – to Blokada Identyfikatora; identyfikator to login do serwisu Internet Banking. Program zweryfikuje, czy podany identyfikator jest powiązany z numerem telefonu (w Internet Bankingu, SMS Bankingu, danych osobowych). W przypadku istniejącego powiązania dostęp jest blokowany i odsyłany jest odpowiedni komunikat do Klienta.

  - BI#identyfikator#PESEL - gdzie BI – to Blokada Identyfikatora; identyfikator to login do serwisu Internet Banking. SMS blokuje dostęp z dowolnego telefonu.

  Uwaga! Działanie blokowania jest niezależne od posiadania przez klienta usługi SMS Banking i ustawionej uproszczonej składni zapytań.

  Bank Spółdzielczy w Łosicach Centrala

  08-200 Łosice
  ul. Bialska 6
  tel. 83 359 05 17, 83 359 05 18
  fax. 83 359 05 16

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.