Kontakt

Bank Spółdzielczy w Łosicach Centrala

08-200 Łosice
ul. Bialska 6
tel. 83 359 05 17, 83 359 05 18
fax. 83 359 05 16

Sekretariat: e-mail: sekretariat@bslosice.pl

Zarząd Banku
Romuald Piotruk: romuald.piotruk@bslosice.pl
Urszula Wasiluk: urszula.wasiluk@bslosice.pl
Dariusz Romańczuk: dariusz.romanczuk@bslosice.pl

Główny Księgowy
Maria Jaszczuk: maria.jaszczuk@bslosice.pl

Wydział Kredytów
Tomasz Kuna - Naczelnik Wydziału: tomasz.kuna@bslosice.pl
Urszula Pomagruk - urszula.pomagruk@bslosice.pl
Wojciech Szymanek - wojciech.szymanek@bslosice.pl
Agnieszka Wróbel - agnieszka.wrobel@bslosice.pl

Wydział Handlowy
Elżbieta Kamińska - elzbieta.kaminska@bslosice.pl

Restrukturyzacja i Windykacja Kredytów
Cezary Sukiennik - cezary.sukiennik@bslosice.pl

Aktualności

zobacz wszystkie

Kursy walut

Kursy walut2017-10-17 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.0932
1 USD3.4849
1 CHF3.5341
1 GBP4.5751
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,73
WIBOR 3M 1,73
więcej