Strefa samoobsługowa

Zarząd Banku uprzejmie informuje, że w trosce o wygodę i bezpieczeństwo naszych Klientów, z dniem 8 listopada 2017r. w siedzibie Banku przy ul. Bialskiej 6 została uruchomiona strefa samoobsługi.  Dla naszych Klientów uruchomiliśmy,  w jednym niezależnym pomieszczeniu, bankomat, bankomat wielofunkcyjny z funkcją wpłatomatu  i wymiany walut oraz wrzutnię.

W godzinach pracy Banku pomieszczenie jest dostępne dla każdego bez ograniczeń, po godzinach pracy dostęp jest możliwy przy użyciu karty płatniczej.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z tych udogodnień.

Pracownicy obsługi klienta są do Państwa dyspozycji i udzielą wszelkich informacji i wskazówek dotyczących zarówno dostępu do pomieszczenia jak i korzystania z urządzeń.

Poznaj nowe możliwości samoobsługi

Wpłaty gotówkowe w bankomacie 24h!

Zapraszamy do korzystania z wyjątkowej usługi dokonywania wpłat gotówki w bankomacie bezpośrednio na rachunki bankowe. Urządzenie wielofunkcyjne oprócz standardowych wypłat umożliwia wpłacanie gotówki na konto osobiste i/lub firmowe.

Środki po wpłacie są natychmiast dostępne na rachunku klienta. Usługa dostępna jest w placówce Banku przy ul. Bialskiej 6,  24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu.

Zasady wpłat gotówkowych w bankomacie

Kantor w bankomacie

Informujemy, że w strefie samoobsługi uruchomiliśmy kantor wymiany EURO w bankomacie wielofunkcyjnym. Obsługa kantoru jest prosta – intuicyjna. Wystarczy wybrać język (polski, angielski lub niemiecki), następnie rodzaj operacji – sprzedaż lub kupno EURO.

Przed transakcją każdy Klient może sprawdzić aktualny kurs waluty oraz zapoznać się z Zasadami ustalania i stosowania kursów walut obcych dla wymiany walut w urządzeniach samoobsługowych.

Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu. Kantor umożliwia zrealizowanie transakcji bez użycia karty, dzięki czemu z usługi korzystać mogą wszystkie zainteresowane osoby, które nie posiadające karty bankomatowej i rachunków bankowych.

Aktualności

zobacz wszystkie

Kursy walut

Kursy walut2018-12-07 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1505
1 USD3.6403
1 CHF3.6469
1 GBP4.6292
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,70
więcej